واحد فروش

09121361659

پُست الکترونیک

info@abzaromde.com

واحد فروش

#

نحوه ی سفارش

سلام  امیدواریم که حالتون خوب باشه.
همون طور که می بینید تنوع محصولات در سایت بسیار بالا هست و هر روز تیم ما داره بر تنوع محصولات و کارخانه ها اضافه میکنه. همواره سعی ما براینه که قیمت ها رو به روز نگه داریم.
اما همون طور که میدونید به دلیل نوسانات نرخ ارز، مواد اولیه و هر عاملی که در تولید یا واردات کالا تاثیر گذار هست، دقیق بودن و ثابت نگه داشتن این قیمت ها نه تنها برای ما بلکه برای خود تولید کنندگان و وارد کنندگان هم کاری بسیار دشوار است.

همه اینا رو گفتیم تا به این برسیم که شما محصولات رو مشاهده می کنید سپس مثلا 3 کارتن دستگیره حیاطی کارخانه X ،2 کارتن آچار کارخانه Y و الی آخر رو انتخاب می کنید. بعد تلفن رو برمیدارید و با ما تماس می گیرید .سفارش خودتون رو اطلاع می دهید. ما باید با کارخانه ها تماس بگیریم از لحاظ موجودی، قیمت ، مدت زمان ارسال پیگیری کنیم. اگر همه موارد که گفتیم طبیعی و عادی باشه ک دوباره خدمتتون تماس میگیریم برای بحث پرداخت. اگر هر کدوم از موارد مشکلی داشته باشه یا خدایی نکرده در آینده موجبات ناراحتی شما رو فراهم کنه باهاتون در میون میزاریم و خلاصه تا همگی راضی نشیم موضوع رو رها نمی کنیم.

قطعا همه ما دارای خطا هستیم و سایت و تیم ما هم از این مورد مستثنی نیست.
انشالله بتونیم در کنار هم هر روز پیشرفت کنیم و مشکلات رو یکی پس از دیگری پشت سر بزاریم.

چگونه سفارش بدهیم؟

کارشناسان و مشاوران فروش ابزار عمده آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما جهت ثبت سفارش می باشند.اگر برای ثبت سفارش خود نمیدانید از کجا شروع کنید کافیست با ما تماس بگیرید

  • مرحله اول: اقلام مد نظر خود را یاد داشت کنید

    ابتدا اقلام مد نظر خود را انتخاب کنید

  • مرحله دوم: ثبت سفارش

    سفارش خود را با کمک مشاوران فروش ابزار عمده ثبت کنید

  • مرحله سوم: پرداخت

    پس از آنکه پرداخت شما توسط واحد حسابداری تائید شد، پردازش و ارسال اقلام شما شروع خواهد. شد. در طری تمام این فرایند ها مشاوران ابزار عمده در کنار شما خواهند بود

کلیه حقوق محفوظ است

طراحی فروشگاه اینترنتی : citysun.ir